Banu Alkan TV Programında Genç Sevgilisinin İsmini Açıkladı

Sansasyonel isim Banu Alkan, genç bir sevgilisi olduğu açıklamasıyla yine gündemde.

Banu Alkan TV Programında Genç Sevgilisinin İsmini Açıkladı

 Geçtiğimiz günlerde bir magazin programına katılan Banu Alkan, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu.Geçmiş dönemlerde özel hayatı ve yaşadığı magazinsel olaylar ile gündemden düşmeyen 58 yaşındaki sanatçı, yaptığı açıklamalar ile yine gündemden düşmeyeceğe benziyor.
 
Katıldığı programda sunucuların sorularını cevaplayan Banu Alkan, samimi açıklamalarda bulundu. Programda kendisine sorulurdan biri de özel hayatına dairdi. Hayatında birinin olup olmadığını soran sunucuya bir sevgilisi ve kendisinin öğrenci olduğunu açıklayan sanatçı, sevgilisinin fotoğrafını canlı yayında göstermekten çekinmedi.

 Banu Alkan'ın Öğrenci Sevgilisi Kim?

 Program sunucularının baskısına dayanamayan Banu Alkan, sevgilisinin Los Angeles'da yaşadığını ve öğrenci olduğunu belirtti. Programın sunucusu sevgilisinin fotoğrafın kendisinde olduğunu ancak izin verirse yayınlamak istediğini ifade edince Banu Alkan, programda fotoğrafı kendisi gösterdi. Akabinde sevgilisiyle aralarında az bir yaş farkı bulunduğunu ifade eden 58 yaşındaki Banu Alkan'ın sevgilisi ise 31 yaşında.Ayrıca  Banu Alkan, isminin henüz bilinmediği sevgilisiyle evlilik planları yaptıklarını ve 6 aydır birlikte olduklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 22:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler