Belçim Bilgin'den Yeni Sevgilisi ile Sarmaş Dolaş Pozlar!

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin'den yeni sevgilisi Selim Can Çelik ile sarmaş dolaş pozlar. Bilgin, reklamcı sevgilisiyle olan pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Belçim Bilgin'den Yeni Sevgilisi ile Sarmaş Dolaş Pozlar!

Ünlü tiyatro-sinema oyuncusu Yılmaz Erdoğan ile 12 yıllık evliliğini noktalayan Belçin Bilgin, reklamcı Selim Can Çelik ile Roma tatilinden gönderiler paylaştı.

Eski Eşiyle İlk Buluşmasını Anlattı

YouTube’da ‘’Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’’ programının konuğu olan ünlü oyuncu Bilgin, eski eşiyle 2004 yılındaki ilk buluşmasını anlatmıştı. Paris’te büyük bir heyecan içerisinde el ele tutuştuklarını anlatan Bilgin ‘’Benim elim ne kadar terlediyse artık, ter dolu bir buluşma oldu.’’ diye konuştu.

belcim bilgin

belcim bilgin

Belçim Bilgin Kimdir?

31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Bilgin, Şeyh Said’in torunudur. Lise yıllarında tiyatroya merak salan Bilgin, Yılmaz Erdoğan’ın BKM’de verdiği Workshop’lara katıldı ve 2006 yılında Yılmaz Erdoğan ile dünya evine girdi ve evliliklerinden olan Berfin ve Rodin isminde iki çocukları vardır. Erdoğan ile evliliğini noktalayan Bilgin şimdilerde ünlü reklamcı Selim Can Çelik ile birliktelik yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 18:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler