Bensu Soral'ın makyajsız haline beğeni yağmuru

Ünlü oyuncu Bensu Soral son olarak sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu. Bensu Soral'ın makyajsız haline beğeni yağmuru geldi. Takipçileri, güzel oyuncunun bu paylaşımına ekstra ilgi gösterdi…

Bensu Soral'ın makyajsız haline beğeni yağmuru

Ünlü oyuncu Bensu Soral sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan isimler arasında yer alıyor. Zaman zaman yaptığı paylaşımlar ile magazin dünyasının gündemini meşgul eden güzel oyuncu Bensu Soral son olarak yeni bir paylaşımda daha bulundu.

Sosyal medya platformları arasında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan İnstagram üzerindeki kişisel hesabı aracılığı ile takipçileriyle yeni bir fotoğrafını paylaşan Bensu Soral’ın bu paylaşımına binlerce beğeni geldi.

Bensu Soral yaptığı bu paylaşımında makyajsız hali ile takipçilerinin dikkatini üzerinde topladı. Daha önceden birçok makyajlı fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, bu pozu ile makyajsızken de ne kadar güzel olduğunu, takipçilerine göstermiş oldu.

Soral’ın paylaşımına çok kısa bir süre içerisinde on binlerce beğeni gelirken, sevenleri tarafından yüzlerce yorum yapıldı.

İşte Bensu Soral’ın makyajsız paylaşımı…

bensu

 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 13:57

YORUM EKLE