Beren Saat ve Kenan Doğulu İlişkisi Hakkında Olay Yaratacak Yorum!

Son günlerde evlilikleri sallantıda olan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinde sular durulmuyor. Beren Saat son olarak sosyal medya hesabından,eşi Kenan Doğulu'nun doğum günü için paylaşmış olduğu yazıyla birlikte boşanacaklar iddialarını daha da güçlendirdi...

Beren Saat ve Kenan Doğulu İlişkisi Hakkında Olay Yaratacak Yorum!

2.5 yıllık birlikteliklerini 2017'nin Ağustos ayında evlilikle taçlandıran Beren ve Kenan çiftinin son zamanlarda boşanacaklarına dair iddialar sürüyor. Bu iddiaların ortaya çıkma sebebi ise Beren Saat'in sosyal medya hesabından,eski sevgilisi Efe Güray ile ilgili yapmış olduğu paylaşımlardı.

Ä°lgili resim

Beren Saat son olarak eşi Kenan Doğulu'nun,doğum günü için,''Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı...''diye bir yazı paylaştı ve dikkatleri üzerine çekti.Peki Beren Saat ne demek istedi?

Onur Baştürk: Beren Saat çok zeki bir kadın. Belli ki elinde ciddi bir koz var, Kenan susuyor ama o sürekli ilişkisiyle ilgili çok derin çok duygusal açıklamalar yapıyor. Söylediği şey ise şu: Âşıktım, ama artık değilim, üzüldüğüme de değdi ama, ona da pişman değilim!”

Cengiz Semercioğlu: Beren Saat, Kenan Doğulu’ya Çin işkencesi uyguluyor. Ne yaşadıysa artık yavaş yavaş, kanırta kanırta Kenan’ın bunundan getiriyor. Kendi doğum gününde ayrı, Kenan’ın doğum gününde ayrı duygusal şiddet uyguluyor eşine... İlişki masumiyetini kaybettiyse, gördüğümüz aşk değilse, öfke, pişmanlık, gözyaşı varsa ortada ne duruyorsun bu evlilikte? Demek Kenan’ın da kusuru o kadar büyük ki, ‘ne diyorsun, neden evliliğimizi sürekli tartıştırıyorsun’ diye itiraz bile edemiyor.

Ömür Gedik: Kenan’ın en acı doğum günü bu oldu herhalde. Beren doğum günü kutlamasında ihanete işaret eden ifadeler kullandı, Kenan’ın masumiyetini yitirdiğini söyledi. O ilk günkü büyünün bozulduğunu açıkladı. Kenan’ın şarkılar yazacağı yeni aşklara yelken açacağını bile söyledi. “Artık içimde öfke yok” diyor ama bu mesaj bile hayal kırıklığının bir ürünü bence.

Beren, Kenan’a Çin işkencesi yapıyor

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 14:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler