Burcu Biricik bikinili görüntülenince eşinden uyarı geldi

Kuzgun dizisinin Dila’sı Burcu Biricik dizinin sezon arasında gittiği tatilinde bazı cesur pozlar verdi. Burcu Biricik Bikinili Görüntülendi! Güzel oyuncunun bu görüntüleri sonrasında eşi Emre Yetkin’den uyarı geç kalmadı. İşte ayrıntılar…

Burcu Biricik bikinili görüntülenince eşinden uyarı geldi

Burcu Biricik Bikinili Görüntülendi!

Kuzgun dizisinde Dila karakterini canlandıran güzel oyuncu Burcu Biricik, dizinin sezon arasında gittiği tatilinde, tüm senenin yorgunluğunu atmaya çalışıyor.

Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin ile birlikte geçen günlerde yurt dışına tatil yapmaya gittiler. Yurt dışındaki tatil kısa sürmüş olacak ki çifti şimdide Bodrum sahillerine gördük.

Güzel oyuncu magazin  muhabirlerinin objektiflerine yakalanmaktan kaçamamış. Bikinili olarak magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Burcu Biricik, bu durumu farkeden eşi Emre Yetkin’in uyarısını aldı.

Burcu Biricik, havanın sıcaklığına karşılık olarak serin deniz sularına girmeyi tercih etti ve sonrasında gölgede oturmaya devam etti.

Milliyet tarafından yapılan habere göre Burcu Biricik’in magazin muhabirlerine “çıkıyorum hazır mısınız?” diyerek espri bile yaptığı ifade edildi.

Biricik’in eşi Emre Yetkin ise olayla ilgili olarak, durdukları yerden devamlı olarak fotoğraf çektiklerini, 2-3 poz çektikten sonra artık bırakmaları gerektiğini belirtti.

Burcu Biricik ve Emre Yetkin ikilisi tüm gün boyunca sahilde keyif sürdüler.

Burcu Biricik Bikinili

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 02:12

YORUM EKLE