Burcu Esmersoy hamile mi? Seray Sever açıkladı!

Seray Sever'den şok Burcu Esmersoy iddiası. Hafta içi her gün TV 8 ekranlarında Hakan Hatipoğlu ile birlikte yaza damgasını vuran program Gel Yazın Konuşalım'ı sunan Seray Sever yakın arkadaşı Burcu Esmersoy hakkında hamilelik iddiasında bulundu. 2 aydır hamilelik iddialarıyla magazin dünyasını yerinden oynatan Burcu Esmersoy'a Seray Sever'den açıklama geldi.

Burcu Esmersoy hamile mi? Seray Sever açıkladı!

Sabah programlarının en iddialılarından olan ve sunuculuğunu Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever’in yaptığı Gel Yazın Konuşalım programı TV8 ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da seyircisiyle buluşuyor. Programın son bölümünde Seray Sever, yakın arkadaşı Burcu Esmersoy için hamilelik iddiasında bulundu.

Son iki aydır bu iddialarla magazin dünyasının gündemine oturan Burcu Esmersoy, bu konuda kesin bir yanıt vermeyerek olayın büyüsünü korumaya devam ediyor. Programda buna da değinen Seray Sever, Burcu Esmersoy için benim eski komşumdu ve kendisini çok severim, Burcu inşallah hamilesindir dedi. Seray Sever aynı zamana Burcu Esmersoy’un yaşının da ilerlemeye başladığına değinerek, illaki o da çocuk istiyordur. 10 sene sonra çocuk yapacak hali yok ya, çocuk doğduğunda mankenlik kariyerine bir şey olup olmayacağını o zaman görürüz, Burcu Esmersoy inşallah hamilesindir dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 14:37

YORUM EKLE

Popüler Haberler