Burcu Esmersoy Hamile mi? Son Paylaştığı Fotoğraf Kafaları Karıştırdı

Geçen yıl dünya evine giren Burcu Esmersoy’un hamile olduğu iddia ediliyor. Burcu Esmersoy’un son paylaştığı fotoğrafın altına hamile olduğuna yönelik yorumlar geldi. Esmersoy’un bu yorumları beğenmesi kafa karışıklığı yarattı. Burcu Esmersoy’un bu hareketi sonrasında hamile olduğuna yönelik iddialar güçlendi.

Burcu Esmersoy Hamile mi? Son Paylaştığı Fotoğraf Kafaları Karıştırdı

Burcu Esmersoy, 2018 yılının Mayıs ayında Berk Suyatmaz ile evlenmişti. Mutlu bir evlilik süren çiftin evlilikleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Burcu Esmersoy’un sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf soru işareti oluşturdu.

Çiftin dünya evine girmesinin ardından ortaya pek çok iddia atılmıştı. Ancak bu iddialar Burcu Esmersoy tarafıdan yalanlandı. Ayrıca Esmersoy hamile kalmak istediğini de dile getirmişti. Hamile kalmak istediğini belirten Esmersoy’un sosyal medyada yaptığı mesajlaşmalar ve beğeniler dikkat çekti. Ünlü sunucunun son paylaştığı fotoğrafta kendisinin hamile olduğuna yönelik yorumlar yapıldı ve Esmersoy bu yorumları beğendi.

Berk Suyatmaz evlilikten sonra gelen bebek haberlerine şu şekilde cevap vermişti: "Çocuk düşünüyoruz. Ancak gerçekten kariyer hayatımın en yoğun zamanları. Dolayısıyla biz çocuk düşünüyoruz ama çocuk bizi düşünüyor mu, bilmiyorum. Çocuk yapmaya karar verirsek inanın herkesin haberi olacak. Çocuk yapılır ancak onun her anında yanında olup, büyüdüğünü her an takip etmek isterim. Galiba bu yüzden biraz daha zamanı var."

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 11:44

YORUM EKLE