Çağla Ayça Altunkaya kimdir? Çağla Ayça Altunkaya Acunun yeni sevgilisi mi?

Şeyma Subaşı'ndan boşanan Acun Ilıcalı'nın aşk hayatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Acun Ilıcalı yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile birlikte görüntülendi. Çağla Ayça Altunkaya kimdir? Kaç yaşında? İşte detaylar...

Çağla Ayça Altunkaya kimdir? Çağla Ayça Altunkaya Acunun yeni sevgilisi mi?

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi ekranlara yakalandı. ABD'nin Miami kendinde yeni sevgilisiyle motora binerken kameralara yakalanan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'dan sonra hızlı başladı. Herkes sarışın güzel Çağla Ayça Altunkaya'yı merak etmeye başladı.

ACUN VE ÇAĞLA NASIL GÖRÜNTÜLENDİ?

Amerika'nın Miami şehrinde tatilde olan Acun, bir sarışın güzelle motora binerken görüntülenmişti. Bu sarışın güzel herkes tarafından merak edilmişti. Sosyal medya bu konuyla ilgili çalkalanıyor. Bir sosyal medya kullanıcısı şu yorumda bulunmuştu: ''Acun'un sarışın aşkı hiç bitmeyecek galiba." şeklinde yorum yaptı. Diğer bir kullanıcı ise "Şeyma Subaşı bölüm iki başlıyor. Çok benziyor Şeyma Subaşı'na" ifadelerini kullandı.

ÇAĞLA AYÇA ALTUNKAYA KİMDİR?

Acun Ilıcalı ile birlikte Miami'de motora binerken görüntülenen sarışın güzeli herkes merak ediyor. Sizler için bu güzelin kim olduğunu ortaya çıkardık. 20 yaşında olan Çağla Ayça Altunkaya Yalovalı'dır. Hemşirelik bölümü mezunudur.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 00:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler