Cengiz Semercioğlu'dan Bergüzar Korel'le ilgili olay açıklama

Oyuncu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel hakkında iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Magazinci Cengiz Semercioğlu programında Zeynep Korel ile flaş bir gelişmeyi açıkladı.

Cengiz Semercioğlu'dan Bergüzar Korel'le ilgili olay açıklama

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Bergüzar Korel'in yurt dışında yaşayan ablası Zeynep Korel'in oturduğu sitede günlüğü 400 TL'ye evlere temizliğe ve saatliği 70 TL'ye de köpek gezdirdiği haberleri gündeme gelmişti.

Bu olay tazeliğini korurken TV8 ekranlarında yayınalanan Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu magazin programında bir iddia daha ortaya atıldı. Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel'in İvana isimli bir kadınla evli olduğunu açıkladı.

Cengiz Semercioğlu, "Bergüzar gerçekten ablasına düzenli para gönderiyor. Birden 'Ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum' dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar para vermeyi kesiyor çünkü Zeynep hanımın orada bir ilişkisi var. Bergüzar da 'Biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir' diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep 'Bak ben seni Türkiye'ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım' diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar'ın yıllardır Amerika'da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor." dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 21:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler