Çukur'dan Ayrılan Sena Yeni Diziye Başlıyor! Dilan Çiçek Deniz'in Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Adresi Belli Oldu!

Çukur'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz yeni diziye başlayacak. Dilan Çiçek Deniz'in geçen haftalarda Çukur'da dugusal bir sahne ile diziden ayrılışı bir çok dedikoduyu da beraberinde getirmişti. Dilan Çiçek Deniz'in ayrılık sonrası hangi projede yer alacağı merak konusu olurken, bu proje hakkında ilk detaylar gelmeye başladı.

Çukur'dan Ayrılan Sena Yeni Diziye Başlıyor! Dilan Çiçek Deniz'in Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Adresi Belli Oldu!

SHOW TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur’da duygusal ayrılık yaşandı. Başrolünde yer aldığı Çukur dizisine duygusal bir sahneyle veda eden güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi ile ilgili ilk detaylar düşmeye başladı.

İki sezondur Show TV'de yayınlanan 'Çukur'da başrol olarak yer alan Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz hafta rol gereği öldürülerek diziye veda etmişti.

'Sena' karakterine hayat veren yeren güzel oyuncunun veda sahnesi oldukça konuşulmuş ve birçok insana duygu dolu anlar yaşatmıştı. Sosyal medyada da sıkça paylaşılan konuya hayranları oldukça yoğun ilgi göstermişti.

Aşk filminde başrol olacak

Bu vedanın ardından hakkında birçok dedikodu paylaşılan ünlü oyuncunun çok geçmeden yeni projesiyle ilgili de detaylar ortaya çıkmaya başladı. 24 yaşındaki oyuncu, yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın üstleneceği bir aşk filminde başrolü üstlenecek.

Partneri belli olmadı

Uzun süredir çalışmaları süren ve bir yol hikâyesi üzerine kurulu aşk filminde Deniz'e kimin eşlik edeceği ise henüz belli değil.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 16:07

YORUM EKLE