Defne Samyeli Cem Yılmaz çifti ayrıldı mı? Samyeli ev'den taşındı!

Son dönemlerin en gözde çiftlerinden olan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çifti hakkında bomba bir iddia ortaya kondu. Peki Defne Samyeli Cem Yılmaz çifti ayrıldı mı? Samyeli evden taşındı! İşte ikili hakkındaki tüm ayrıntılar…

Defne Samyeli Cem Yılmaz çifti ayrıldı mı? Samyeli ev'den taşındı!

2019 senesinin Nisan ayından beri hayatlarına birlikte devam eden Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çiftinin ayrıldıklarına yönelik bazı iddialar ortaya konuyor. Bu iddialar sonrasında ise Posta Gazetesinden Eylem İpek Şafak konu hakkında bir yazı yazdı.

Eylem İpek Şafak yazdığı yazısında geçtiğimiz Nisan ayından beri hayatlarına beraber devam eden Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çiftinin ayrıldıklarını ifade etti. Yakın çevrelerinden aldığı bilgilere göre ikilinin ayrılmalarına sebep olan durumun kıskançlık olduğu söylendi. Kıskançlık yüzünden ilişkilerini sonlandırdıkları konuşulan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çiftinin bu kararları sonrasında Defne Samyeli’nin gösterdiği ilk davranış, Cem Yılmaz ile Levent’te yaşadıkları villadan taşınmak olmuş.

Yaklaşık 10 gün önce ayrıldıklarını öğrendiğini ifade eden Eylem İpek Şafak, Defne Samyeli’nin Göktürk’teki evine taşındığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 21:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler