Defne Samyeli ve Cem Yılmaz birlikte şarkı söyledi sosyal medyada gündem oldu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz alışkın olmadığımız bir şekilde insanların karşısına geçti. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli Düet Yaptı! Defne Samyeli’nin İzmir’deki konserinde düet yapan çift ortaya renkli görüntüler çıkardı…

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz birlikte şarkı söyledi sosyal medyada gündem oldu!

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli Düet Yaptı!

2019 senesinde en çok konuşulan birlikteliklerin başında Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti gelmekteydi. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti İzmir’deki konserde birlikte şarkı söylediler. Defne Samyeli Cem Yılmaz ile yaptıkları düetin görüntülerini İnstagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Paylaşım çok kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni topladı.

Hatırlanacağı gibi geçen aylarda Cem Yılmaz ve Defne Samyeli bir ilişkiye başladıklarını ilan etmişlerdi. Bu haber magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı.

Çiftimiz belli bir süre birlikteliklerini dış dünyadan gizlemişlerdi ancak sonrasında birlikte poz vererek ilişkilerini cümle aleme duyurmuşlardı. Kızları Deren ve Derin Talu ile de sürekli zaman geçiren çiftimiz son olarak birlikte tatil yapıyorlardı. Bu kadar çok birlikte olan aileyi görünce insanların aklına “acaba evlendiler mi?” sorusu gelmeye başladı.

Defne Samyeli İzmir’de verdiği konserinde Tuana Büyükçınar’ın elinden çıkmış bir elbiseyi giymeyi tercih etti. Bu elbise gören herkesi büyülemeyi başardı. Konser devam ederken Cem Yılmaz Samyeli’nin sahnesine geldi ve birlikte bir şarkı söylediler. Bu düet sırasında çekilen görüntüler Samyeli’nin intasgram hesabı üzerinden  paylaşıldı. İşte o görüntüler…

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 01:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler