Derin ve Deren Talu'nun bikinili fotoğraflarına beğeni yağmuru

Defne Samyeli’nin güzellikleri ile gözleri alan kızları Derin ve Deren Talu sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla yürekleri ağızlar getirdi. Defne Samyeli’nin Kızları Deren ve Derin Bikini Şovu Yaptı! İşte o paylaşımlar…

Derin ve Deren Talu'nun bikinili fotoğraflarına beğeni yağmuru

Defne Samyeli’nin Kızları Deren ve Derin Bikini Şovu Yaptı!

Defne Samyeli’nin güzel kızları Deren ve Derin Talu, sosyal medyayı aktif olarak kullanan iki kardeş olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Derin ve Deren Talu son zamanlarda tatil sırasında paylaşımda bulundukları fotoğrafları ile gündeme bomba gibi oturmuş durumdalar.

Deren Talu çok kısa bir süre önce İnstagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu ve bu paylaşımda bikinili bir poz verdi.

Şimdilerde ise kardeşi Derin Talu benzer bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine geçen Derin Talu takipçileri tarafından güzelliği ile ilgili binlerce olumlu yorum alıyor. Ancak diğer yandan yaşından oldukça büyük göründüğü için de eleştirilere tutuluyor.

Önce Deren Sonra Derin Talu

Bodrum’da bir süredir tatil yapan kardeşler paylaşımlarına ara vermeden devam ediyorlar. Derin Talu son bikinili paylaşımı ile sosyal medyayı sallamayı başardı. Derin Talu’nun takipçileri ise boş durmadılar ve bu paylaşıma binlerce beğeni yaptılar.

Derin Talu’nun paylaştığı fotoğrafa çok benzer bir fotoğrafı da geçtiğimiz hafta Deren Talu yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 00:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler