Derya Uluğ bottlecapchallenge akımına ayak uydurdu su şişesini tekmeyle açtı!

Son günlerin akımına bir ünlü daha eklendi. Ayakla şişe açma akımına ünlüler de kapıldı. Derya Uluğ bottlecapchallenge akımına ayak uydurdu su şişesini tekmeyle açtı!

Derya Uluğ bottlecapchallenge akımına ayak uydurdu su şişesini tekmeyle açtı!

Bottlecapchallenge akımına bir ünlü daha eklendi. Josan Statham ile gündemi sallayan akıma pek çok ünlü dahil oldu. Derya Uluğ’da instagramda paylaştığı video ile bu akıma katıldı. Dünyada konuşulan bu akımda döner tekme ile şişe kapağı açmanız gerekmektedir.

Dönen tekme ile su şişesinin kapağını açan Derya Uluğ, sosyal medyayı salladı. Herkesi şaşırtan Derya Uluğ instagramda paylaştığı videonun altına ‘’Bana soğuk diyenlere yapmak istediğim.’’açıklamasını yazdı. Şarkıcı, fiziği ve çevik hareketleriyle pek çok beğeni topladı.

Derya Uluğ’un paylaşımının altına birçok yorum yapıldı. Yorumlar genellikle ‘’harika, bravo’’ şeklinde oldu. Kerimcan Durmaz gibi pek çok isim tarafından beğenilen Derya Uluğ’un kim olduğu da merak edilmeye başlandı. Son günlerde yeni bir şarkı çıkartan sanatçı, Okyanus şarkısı ile popüler olmuştu. Güzelliği ve sesiyle dikkatleri çeken Derya Uluğ instagramdaki son paylaşımı ile gündeme geldi.

DERYA ULUĞ KİMDİR?

21 Şubat 186 yılında İzmir’de doğmuştur. Ebru Gündeş’in 4 yıl boyunca vokalistliğini yapan Derya Uluğ daha sonra çıkardığı Okyanus adlı single ile adını duyurmayı başarmıştır. Daha sonra kendi albümünü de çıkaran güzel sanatçının yeni şarkılarla gündeme gelmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler