Didem Soydan'dan çirkin yorumlara sert tepki; Hadsiz, kötü ve leşler..

Didem Soydan, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bazı paylaşımların altına gelen çirkin yorumlar hakkında çok sert yorumda bulundu ve bu yorumları yapanların hadsiz, kötü kişiler olduğunu savundu.

Didem Soydan'dan çirkin yorumlara sert tepki; Hadsiz, kötü ve leşler..

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlülerimizden biri olan Didem Soydan, paylaşımlarıyla birlikte nazen sivri diliyle de gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarında paylaşılanların altına gelen ahlaksızca yorumlara tepki gösteren Soydan, kullanıcıları gönderilerini yorumlara kapatmaya davet etti.

Pek çok ünlü gibi kendisine de yapılan saygısız yorumları ifşa etmekten hiç bir zaman kaçınmayan Didem Soydan, yaptığı paylaşımla en güzel çözüm yolunun paylaşımları yoruma kapamak olduğunu belirtti. Instagram hesabının hikaye bölümünden uzunca bir yazı paylaşan ve içinde de son derece sert ifadelerde bulunan Soydan, kendini korumanın doğal bir hak olduğunu söyledi ve çok fazla manyak, sapık ve hasta kişilik olduğunu belirterek sert eleştirilerde bulundu.

Didem Soydan'dan çirkin yorumlara sert tepki; Hadsiz, kötü ve leşler..

Instagram hesabında bulunan hikaye bölümünden uzun bir yazı paylaşan ve içinde de son derece sert ifadelere yer veren Didem Soydan, düşüncelerini şu sözlerle açıkladı:

"Tam dört buçuk senedir yorumlarım kapalı ve sınırlandırılmış durumda. Hiçbir marka için yorumlarımı açmadım ısrar eden marka olursa gerekirse işi geri çevirdim ama yine de açmadım. Ve ne like’larım düştü ne takipçim azaldı. Ha yorum yapamadığı yani kötülüğünü, hasetliğini, pisliğini, hadsizliğini sayfaya yorum olarak akıtamayacak leş kişiler takipten çıktıysa da bunu kayıp değil tam tersi kazanç olarak gördüm.

- Sosyal medyayı kullanan ve kötü enerjilere maruz kalan tüm arkadaşlarıma bunu tavsiye ettim. Sosyal medya çılgınlığı insanlarda öyle boyutlara ulaştı ki seninle bırak yanyana gelmeyi aynı şehirde ya da sokakta bile bulunmamış tonla manyak, sapık, hasta ve gerizekalı kişiler bütün bu hallerini yorumlarda sergileme imkanı buldular ve bu imkana utanmadan ‘ELEŞTİRİ’ adını verdiler.

- Hiçbiri yaptıkları yorumlara cevap vermemizi kendimizi savunmamızı kaldıramadı. Bir insan olarak en doğal hakkın olan kendini savunmayı “Eleştiri kabul etmiyor” olarak yorumladılar.

- Baktığımda kimse buna karşı çıkmadı. Senelerdir yaptığınız kariyer ve emek bu insanların insafına kalmış oldu itiraz etmediğiniz için. Çalıştığım markalara da hep bunu anlattım. ‘Ben takipçi sayısından ibaret değilim’ gerekirse yüzbinler gitsin kalanlar bana yeter. Çünkü seni gerçekten takip edenler yorum yapma ihtiyacı hissetmiyorlar bunun en büyük kanıtı da benim.

- Demem o ki çok fazla izin verdiniz bu hastalara… Onlar da anamız babamızdan tutun da genç bir kadına ‘sen niye çocuk yapmıyorsun, döl tutmuyor musun yoksa?’ diyecek kadar hadsiz, kötü ve leşler olarak yorum yapma hakkına sahip olduklarını sandılar.

- Kapatın yorumlarınızı arkadaşlar! Bu insanları tanımıyorsunuz ve nasıl normal hayatta karşınızdakinin size kötü söz söylemesine izin vermiyorsanız bu mecrada da izin vermeyin. Takipçi olmaları demek hayatınıza karışma, küfür etme, kötü sözler söyleme hakkı vermiyor."

Didem Soydan'dan çirkin yorumlara sert tepki; Hadsiz, kötü ve leşler..


YORUM EKLE