Didem Soydan Kerimcan'a Sahip Çıktı; Rahatsız Olanlar Hesabımdan Gidebilir

Didem Soydan, geçen hafta sonu bir uçağın tuvaletinde çektiği uygunsuz görüntüsünü Instagram'ın hikaye kısmından yanlışlıkla paylaşan Kerimcan Durmaz'la ilgili açıklama yaptı. Soydan gerçekliğine inandığım şeyler üzerine eyvallahım yoktur, rahatsız olanlar hesabımdan gidebilir diyerek Kerimcan'a sahip çıktı.

Didem Soydan Kerimcan'a Sahip Çıktı; Rahatsız Olanlar Hesabımdan Gidebilir

İnstagram hesabından yanlışlıkla paylaşıldığını iddia ettiği cinsel içerikli görüntülerden sonra magazin gündeminin bir numaralı konularından olan Kerimcan Durmaz, yaşanan süreçte rahatsız eden görüntülerle ilgili olarak, paylaşılan videodaki kişinin kendisi olmadığını ve bu görüntüler üzerinden kendisine ağır eleştiriler yapan isimlerle mahkeme karşısında buluşacağını söylemişti. Durmaz'ın bu açıklamalarından sonra bir destekte Model Didem Soydan'dan geldi. Soydan sosyal medya hesabı üzerinden Kerimcan'ın o uygunsuz göntüyü yanlışlıkla atıığı iddiasına inandığını ve inaçları doğrultusunda kimseye eyvallahı olmadığını vurgulayan Soydan takipçilerine rahatsız olan varsa gidebilir mesajını da verdi.

Kerimcan Durmaz şiddetli bir şekilde eleştirilmeye devam ederken gündeme dair sert ve dobra çıkışlarıyla tanınan model Didem Soydan ona adeta sahip çıktı ve sosyal medya hesabından Durmaz’la ilgili çarpıcı satırlar paylaştı. Birlikte göründükleri bir fotoğraf karesini paylaşan Soydan, yazdığı uzun metin ile verdiği destekle ilgili açıklaması: 

"Kerimcan Durmaz ile fotoğraf paylaşımım için tonla kişi hadlerine düşmemesine ve pek tabi ki bunun farkında olmamalarından mütevellit hesap sormuşlar NEDEN? diye.. Halbuki cevap basit: Ben Kerimcan'ın o paylaşımı bilerek ve isteyerek yayınlamadığını hem içten olarak biliyorum ve eminim. bu yeterli bir cevap. Dolayısı ile onu desteklediğimi gösteren bir paylaşım yaptım tabiki de. Beni tanıyanların bildiği, tanımayanlarında şu an öğreneceği üzerine gerçekliğine inandığım durumlar ile ilgili kimseye (annem, babam dahil) eyvallahım yoktur. uzun lafın kısası rahatsız olanlar hemen ışık hızıyla hesabımdan gidebilirler. Sevgiler.."

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 15:31

YORUM EKLE