Dilan Çiçek Deniz merdiven pozuyla takipçilerini mest etti

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz Instagram hesabında merdiven pozuyla takipçilerini mest etti. Dilan Çiçek Deniz'in paylaşımı kısa süre içerisinde büyük bir beğeni topladı.

Dilan Çiçek Deniz merdiven pozuyla takipçilerini mest etti

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur’da Sena karakterine veda eden Dilan Çiçek Deniz Instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaşımda bulundu. Deniz, güzelliği ve fiziğiyle takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Ünlü oyuncu Deniz tarzıyla da gündemden düşmüyor. 1995 doğumlu Dilan Çiçek Deniz özellikle de son yıllarda rol aldığı dizilerde büyük bir beğeni toplamıştı.

Deniz Kapadokya’dan paylaştığı 2 kare paylaştığı görselle takipçilerini büyüledi. Bacak dekolteli görsele kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi. Deniz’in fotoğrafını beğenen isimler arasında ünlü oyuncu Bensu Soral’ın da yer aldığı görüldü.

dilan çiçek deniz

 

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Dilan Çiçek Deniz, lise eğitimi sürecinde 3 yıl boyunca tiyatro eğitimi almıştır. Liseler arası Tiyatro Yarışması’nda oyunculuk ödülü kazanan Deniz, Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği okumuş ve Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Henüz 15 yaşındayken Annem Sandım isimli şiir kitabını çıkan Deniz, oyunculuk dışında modellik yapmış ve 2014 yılı Elidor Miss Turkey yarışmasında 2. olmuştur.

2015 yılında Miami’de organize edilen Kainat Güzelliği yarışmasına katılmış olan Deniz, Türkiye’yi temsil etmiştir. Tatlı Küçük Yalancılar dizinde Ebru karakteriyle ilk kez 2015 yılında oyunculuğa adım atan Deniz; Bensu Soral, Büşra Develi ve Burak Deniz gibi isimlerle birlikte çalışma fırsatı bulmuştur. Ünlü oyuncu son olarak Çukur dizisinde rol almış ancak ikinci sezonda Sena karakterinin ölmesiyle diziye veda etmiştir.

dilan çiçek deniz

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 10:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler