Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu Ayrıldı mı? Dilan Çiçek Deniz İddalara Cevap Verdi!

Kısa bir süre önce aralarında bir aşk yaşanmaya başladığı anlaşılan Dilan Çiçek Deniz ile Birkan Sokullu’nun ayrıldıkları yönünde birtakım söylemler yayıldı. İnsanlar Dilan Çiçek Deniz ile Birkan Sokullu ayrıldı mı? sorusunun cevabını merak ederken geçen gece bir mekandan çıkan Dilan Çiçek Deniz’e konu hakkında sorular soruldu ve kendisi bu söylemleri yalanladı…

Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu Ayrıldı mı? Dilan Çiçek Deniz İddalara Cevap Verdi!

Dilan Çiçek Deniz ile Birkan Sokullu Ayrıldı mı?

Geçen Ocak ayında yeni bir aşka başlayan Dilan Çiçek Deniz ile Birkan Sokullu’nun ayrıldıkları yönünde bazı söylemler yayıldı. Çukur dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, Birkan Sokullu ile ayrıldıkları yönünde çıkan söylemlerin yanlış olduğunu söyledi.

Son Nokta Kondu

Show TV ekranlarında yayınlanan ve oldukça çok izleyicisi olan Çukur dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, dün gece Anavutköy’de bulunan bir mekandan çıkarken görüldü. Keyfi son derece yerinde olan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, konu ile ilgili olarak çıkan dedikoduları sonlandıracak açıklamayı yaptı.

Güzel oyuncu, sevgilisi Birkan Sokullu ile ayrıldıkları yönünde çıkarılan söylemlerin yanlış olduğunu söyledi ve ilişkilerinin halen devam ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 01:17

YORUM EKLE