Dilan Çiçek Deniz'in verdiği kiloların ve zayıflığının nedeni belli oldu!

Dilan Çiçek Deniz bilindiği gibi son zamanlarda çok hızlı bir şekilde kilo veriyordu. Dilan Çiçek Deniz’in Neden Hızla Kilo Verdiği Belli Oldu! İşte güzel oyuncunun bu kadar hızlı kilo vermesinin sebebi…

Dilan Çiçek Deniz'in verdiği kiloların ve zayıflığının nedeni belli oldu!

Dilan Çiçek Deniz’in Neden Hızla Kilo Verdiği Belli Oldu!

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, son zamanlarda verdiği kiloları ile magazin dünyasının gündemine oturmuştu. Uzun süredir sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımların altına binlerce takipçisi çok hızlı bir şekilde kilo verdiğini yorum olarak yazıyorlardı.

Geçen akşam katıldığı davetten çıkarken magazin muhabirlerinin kameralarına yakalanan Dilan Çiçek Deniz, zayıflığı hakkında sorulan soruları yanıtladı. Cevap olarak birçok yiyeceğe alerjisinin çıktığını, son zamanlarda bu yüzden çok fazla kilo verdiğini, şimdilerde ise verdiği kilolarını geri alabilmek için çabaladığını ifade etti. Kendisi için endişelenen takipçileri için ise iyi olduğunu ve korkulacak bir şey olmadığını açıkladı.

Bu haberi öğrenen sevenleri ve takipçileri, Dilan Çiçek Deniz çok ciddi bir sağlık sorunu yaşamadığı için mutlu oldular.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 18:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler