Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan Diziden Nasıl Ayrılacak? Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin usta oyuncusu Engin Altan Düzyatan hakkında şok iddialar ortaya konuldu. Usta oyuncunun diziden ayrılması hakkındaki iddialara son veriyoruz. Yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi edinebilirsiniz...

Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan Diziden Nasıl Ayrılacak? Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak?

Usta Oyuncu Diriliş’den Ayrılacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan’ın ekipten ayrılacağı söylemleri sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak mı ? Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Diğer bir söylem ise Engin Altan Düzyatan’ın yerin Burak Özçivit’İn geleceği…Dizi hakkında merak edilen her şey bu yazımızda…

TRT 1 kanalında 3 sezondur reyting rekorlarına doymayan dizi Diriliş Ertuğrul hakkında söylenen pek çok iddia var. Bunlardan bir tanesi de dizinin başrol oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın dizide ayrılacağı yönündeydi.

Diriliş dizisi ile ilgili her gün farklı bir söylem ortaya konuyor fakat Engin Altan Düzyatan’nın dizide ayrılacağı yönündeki iddialar sosyal medya platformlarında büyük bir tartışma konusu haline gelmiş durumda.

Henüz sezonun başındayken dizinin oyuncu kadrosuna Burak Özçivit’in de dahil edileceği, Engin Altan Düzyatan’ın ise ekipten ayrılacağı iddiaları diziyi takip edenlerce uzun bir müddet konuşulmuştu. Burak Özçivit’in sakallarını uzatması da bunu kanıtlayan bir durum olarak görülmekteydi.

Zamanında Engin Altan Düzyatan’a bu konu hakkında bir soru sorulduğunda usta oyuncu bu iddiaları yalanlamıştı ve kadroda kesin olarak bulunduğunu söyleyerek Burak Özçivit’e de göndermede bulunmuştu.

Bu açıklamaların yapılmasının sonrasında Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan’ın arasında bir gerginlik oluşmuş ve araları açılmıştı. O günden sonra yan yana görülmediler ve birbirleri hakkında açıklamalarda bulunmadılar.

Diriliş Ertuğrul dizisi için son karar verilmiş durumda. Aynı dizide beraber rol almaları mümkün olmayan ikili hakkında bir çözüm yolu üretildi.

Yeni sezon ile birlikte dizinin isminde değişikliğe gidilecek. Halime Sultan’ın ölümünde gördüğümüz şekilde dizide konu edinilen tarihte değişiklik yapılacak. Ertuğrul Gazi bu sezon finalinde ölecek.

Bu şekilde Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak ve sonraki sezonda ise Diriliş Osman başlayacak. Bu kez başrol Burak Özçivit olacak…

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 08:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler