Ebru Polat tatil pozu ile sosyal medyayı salladı

Sıcaklardan bunalan ünlüler kendini denize attı. Bunlardan biri de Ebru Polat oldu. Ebru Polat tatil pozu ile sosyal medyayı salladı. Sosyal medya paylaşımı bomba etkisi yaratan Ebru Polat'ın paylaşımı ve yapılan yorumlar ile ilgili detaylar haberimizde.

Ebru Polat tatil pozu ile sosyal medyayı salladı

Yaz aylarının gelmesiyle ünlüler kendini tatil yerlerine doğru yol aldı. Sosyal medyada paylaşım yapan Ebru Polat’ın fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Binlerce beğeni alan paylaştığı fotoğrafa binlerce yorum geldi.

Tatil sezonunun açılmasıyla yaz tatili paylaşımları çoğaldı. Ebru Polat’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf sevenlerini ikiye ayırdı. Mayolu fotoğrafını paylaşan Ebru Polat’ın fotoğrafı binlerce beğeni alırken bazı takipçileri tarafından shop olduğu iddia edildi. Shop olduğunu söyleyen takipçilerine karşılık yine takipçileri cevap verdi ve tepkisini gösterdi.

Sosyal medyadaki mayolu fotoğrafının altına bir takipçisi göğüs ve bel kısmında shop olduğunu söyledi. Yapılan bu yorumun altına takipçilerden cevaplar gecikmedi. Takipçileri evet aynen ve tecrübe konuştu gibi dalga geçer gibi cevaplar verdi. Tepkilerini bu şekilde gösterdi.

Ebru Polat tatil pozu

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 22:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler