Ebru Şallı Cem Yılmaz itirafı İle Gündeme Oturdu

Ünlü mankenden şaşırtan itiraf! Onunla aram hala kötü değil diyen ünlü manken için bakalım Cem Yılma nasıl bir yanıt verecek.

Ebru Şallı Cem Yılmaz itirafı İle Gündeme Oturdu
Önceki gece Asmalımescit Soho House'da düzenlenen Veet'in lansman gecesinde Ebru Şallı kıyafetiyle göz doldurdu. Leyla Lydia Tuğutlu 'nun Veet'in yüzü olduğu gecede Ebru Şallı gündeme dair açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz yaz Cem Yılmaz'la aşk yaşadıkları iddia edilen Ebru Şallı'nın itirafları geceye damga vurdu.

Ne Dedi

Ünlü komedyenin yapımcılığını üstlendiği 'Deli Aşk' filmini oğlu Pars'ın çok beğendiğini vurgulayan manken, 'Cem'in filmleri çıksın diye bekliyorum, sinemasını beğeniyorum.Onunla aram asla kötü değil' şeklinde açıklama yaptı.

Önceki gün Cem Yılmaz instagram hesabından halı tüccarı Arif'le uzaylı robot 216'nın maceralarını anlatan bir film afişi paylaştı. Paylaşım beğeni rekorları kırarken ünlü manken Ebru Şallı'dan yorumlar gecikmedi.

Afişe 'uzaylı' ve 'alkış' simgesiyle yorum yapan manken, son olarak eklediği taçla Cem Yılmazı'da tam anlamıyla 'komedinin kralı' ilan etti. Bu paylaşımla güzel manken manşetlere geri dönüş yaptı.
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 15:04

YORUM EKLE