Ebru Şallı Çıplak Fotoğraf İddialarını Yalanladı

Ünlü manken Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafları internette aranma rekoru kırdı! Şallı'nın çıplak fotoğraflarının internete nasıl sızdığı merak edildi.

Ebru Şallı Çıplak Fotoğraf İddialarını Yalanladı

Son yılların en büyük hack dalgalarında bir çok ünlünün çıplak fotoğrafları intenete sızdırılmıştı. Yurtdışında bir çok ünlünün fotoğraflarının intenette sansürsüz olarak yayınlanması gündeme bomba gibi oturmuş Google'da en çok aranan başlıklar arasında yer almıştı. Bu facianın bir yenisi de ünlü Türk manken Ebru Şallı'nın başına geldi. Şallı'nın çıplak fotoğraflarının sansürsüz olarak intenete yüklenmesi gündemde bomba etkisi yarattı. Hack kurbanı olduğu düşünülen mankenin fotoğraflarını kendisinin yüklediği iddiaları da gündemi salladı.

ŞALLI SNAPCHAT KURBANI MI?

Paylaşılan fotoğraftan görülene göre bir Snapchat ekran görüntüsü alınmış. "Ebruli" ismi ile kayıtlı olan kullanıcının çıplak olduğu da fotoğraftan görülebiliyor. İddia ise şu şekilde; Şallı bu fotoğrafı yakın bir arkadaşına gönderecekken yanlışlıkla tüm takipçilerine gönderdi. Bu fotoğrafı fark edenler ise hemen ekran görüntülerini alarak intenette paylaştı.

AÇIKLAMA GELDİ

Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve intenet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı'ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz....

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 19:20

YORUM EKLE