Ebru Şallı'nın bikinili pozu sosyal medyayı salladı! Fiziği ve pozu gündem oldu!

Model olarak, sunucu, oyuncu en çok da pilatesten tanıdığımız Ebru Şallı tatilde hayranlarına fotoğraf atmayı ihmal etmedi. Ebru Şallı'nın bikinili pozu sosyal medyayı salladı. Fiziği ve pozu gündem oldu. İşte Ebru Şallı ile ilgili ayrıntılar..

Ebru Şallı'nın bikinili pozu sosyal medyayı salladı! Fiziği ve pozu gündem oldu!

Türkiye’de pilates denince akla ilk gelen ünlülerden olan Ebru Şallı son zamanda sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla tüm ilgiyi üzerinde topluyor.

Uzun süredir aşk yaşadığı Uğur Akkuş ile birlikte, bu seferde Göcek’te deniz ve güneşin keyfini çıkarırken poz vermişlerdi. Sosyal medyadan tatilde de uzak kalamayan Şallı yatta uzanırken çektiği fotoğraf ve leopar desenli bikinisiyle verdiği pozlarla hayranlarını mest etmiş durumda.

ebru şallı bikinili

15 ocak 1977 tarihinde İstanbulda dünyaya gözlerini açan Şallı, 1995’te Queen of Turkey yarışması birincisi olduktan sonra 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesini bitirmiş fakat üniversite eğitimine devam edememiştir. 1997’de Ozan Orhon ile bir yıl süren bir evlilik yaşamıştır. 2003 yılına kadar mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk da yapmıştır.

Unutabilsem, Gölge Çiçeği, Belalım Benim gibi TV dizilerinde oynayan şallı Harun Tan’la evlenip sahnelerden uzaklaştı. 2004 yılında oğlu Beren’i kucağına alan çiftin bir de Pars adında oğulları vardır.

Mayıs 2006’da”Ebru’nun Mutfağı” adlı TV8 programında, daha sonra da Beyaz TV’de de “Ebruli” programında sunuculuk yaptı. Yaptığı pilates egzersiz videoları da toplumda büyük etki bırakmıştır.

ebru şallı

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 10:01

YORUM EKLE