Ece Seçkin'den Konser Kıyafeti İle Gündem Oldu!

15 Mart gecesi Maçka KüçükÇiftlik Park’ta hayranları ile buluşan Ece Seçkin, sahne şovu kadar kostümü ile de konuşuldu. Yapılan yorumlara cevap veren ünlü şarkıcı yorumlara işte böyle cevap verdi!

Ece Seçkin'den Konser Kıyafeti İle Gündem Oldu!

Dün gece Maçka KüçükÇiftlik Park’ta hayranları ile buluşan Ece Seçkin, kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti verdi. Verdiği konser kadar konser sırasında giydiği kostüm ile de kendisininden söz ettiren 28 yaşındaki şarkıcı Ece Seçkin, sosyal medyada bugün en çok konuşulan ünlülerden oldu.

Instagram hesabı üzerinde konser sırasında çekilen bir fotoğrafının altına yorum yapan kullanıcının ‘Poşet güzelmiş’ yorumuna karşılık olarak genç şarkıcının yorumu ise gülümsetti. ‘Poşet 25 kuruş olunca giyeyim dedim’ şeklinde cevap veren genç şarkıcı, kostümü ile yaptığı sahne şovu ile de göz doldurdu. Dans şovunun beğenilmesi üzerine Ece Seçkin, ‘Sahnede dans edemeyen popçu devri kapandı. Dans etmekte üzerime tanımam’ şeklinde yorum yaptı. Ece Seçkin şarkı söylemenin yanı sıra gece klüplerinde DJ olarak da görev yapıyor. 

Ece Seçkin'den Konser Kıyafeti İle Gündem Oldu! ile ilgili görsel sonucu

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 15:52

YORUM EKLE