Eda Ece makyajsız haline binlerce güzel yorum!

Güzel oyuncu Eda Ece sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. “Makyaj yok, tatildeyim, geçen yazlardan biri” notuyla fotoğrafı paylaşan Eda Ece makyajsız haline binlerce güzel yorum ve beğeni geldi.

Eda Ece makyajsız haline binlerce güzel yorum!

Başarılı oyuncu Eda Ece sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla gündem oldu. Birçok dizi ve filme rol alan başarılı oyuncu şimdilerde ise Yasak Elma dizisinde yer alıyor. Güzel oyuncu geçmiş fotoğrafların paylaşıldığı throwback etiketiyle paylaştığı fotoğrafına binlerce beğeni geldi.

Eda Ece

Denizden çıktıktan sonra çekildiği fotoğrafı paylaşan Ece makyajsız haliyle de beğenileri topladı. Sevilen oyuncu fotoğrafı “Makyaj yok, tatildeyim, geçen yazlardan biri… telefon hatırlattı, niye hatırlatıyorsun!!” notuyla paylaştı. Güzel oyuncunun doğal hali binlerce beğeni ve yorum aldı.

“Sen her halinle mükemmelsin”

Güzel oyuncunun yüklediği fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldi. Takipçileri “sen her halinle mükemmelsin, hep mi güzel hep mi çiçek ve her haliyle güzel kadın” şeklinde yorumlar yaptı. Bununla birlikte bazı takipçileri sarı saçın kendisine daha çok yakıştığını da söyledi.

makyajsız hali

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 11:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler