Eda Taşpınar yatağında çekilmiş çıplak bir fotoğraf paylaştı

Eda Taşpınar yatağında çıplak bir şekilde poz verdiği fotoğrafıyla olay yarattı.

Eda Taşpınar yatağında çekilmiş çıplak bir fotoğraf paylaştı

1980 İstanbul doğumlu olan ve gençlik yıllarında  Londra'da gittiği moda okulundan döndükten sonra ülkemizde bir moda ikonu haline gelen Eda Taşpınar geçtiğimiz günlerde kendi instagram adresinden çıplak fotoğrafını paylaştı.

Paylaşımları milyonlarca kişi tarafından takip edilen Eda Taşpınar'ın son fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Kimi insanlar tarafından eleştirilse de fotoğrafı yüz binlerce beğeni aldı. Fotoğrafta yüzünü beyaz bir yastıkla kapatan Taşpınar'ın fit vücudu dikkat çekti. Ayrıca fotoğraf için '' Bazı sabahlar kalkmayacağım işte.'' yorumunda bulundu.

Sosyal medyayı çok aktif kullanan ve sık sık bu tarz fotoğraflarla gündeme gelen Taşpınar'ın geçtiğimiz temmuz ayında yunan adalarında yapmış olduğu tatili sırasında sahil kenarında üstsüz bir şekilde verdiği pozu da çok konuşulmuştu.

Eda Taşpınar yatağında çıplak ile ilgili görsel sonucu
Şu an Avusturya'nın Maria Wörth kentinde Vivamayr isimli lüks bir otelde kalmakta olan ünlü isim detoks, crossfit, functional antrenman gibi formuyla ilgili fikir verici paylaşımlarda bulunuyor ve verdiği adreslerden kendi kullandığı ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Peki adını sıkça duyduğumuz ve paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Eda Taşpınar kimdir?

1 Mayıs 1980'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Zengin bir ailenin çocuğu olan Taşpınar ilk yıllarını Moda Deniz Klubü'nde geçirmiştir. Daha sonra ailesiyle birlikte Miami'ye taşınmışlardır. Eğitimine bir süre burada devam eden sosyetik güzel daha sonra Türkiye'ye dönmüştür. Robert Koleji'nde son sınıfa geldikten sonra Londara'ya giden ve burada moda üzerine eğitim alan Eda Taşpınar'ın kariyeri böylece başlamıştır.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 00:09

YORUM EKLE