Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç Beyaz Magazin canlı yayınında birbirine girdi!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Beyaz Magazin programına Emre Aşık katıldı. Aynı programa boşanma sürecinde oldukları Yağmur Sarnıç da telefon bağlantısıyla katıldı. Canlı yayında birbirlerine giren çifti sunucular dahi durduramadı.

Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç Beyaz Magazin canlı yayınında birbirine girdi!

Eski Milli futbolcu Emre Aşık yakın zamanlarda eşi Yağmur Sanıç’tan boşanma sürecine girdi. Boşanma sürecinde ise mahkeme kararıyla çocukların annesinden alınması sürecinde Yağmur Sanıç, sinir krizi geçirerek zorluk çıkarmış ve şok edici açıklamalarda bulunmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Beyaz TV ekranlarında yayınlanan bir magazin programına konuk olan Aşık’a bu konu da sorular yöneltildi ve olayların en baştan anlatılması istendi. Emre Aşık olayları en başından beri anlatmaya başladı.

İş Yerini Bastı

Emre Aşık yaptığı açıklamada, “Yağmur ablalarımın iş yerini bastı, onları tehdit etti ve hatta onları darp etti” dedi. Daha sonra programa Yağmur Sanıç bağlandı. Kendisine cevap hakkı doğan Sanıç konuşmasında, “Emre ile ilgili elimde ses kayıtları var bunları ortaya çıkarırsam görürsün” dedi. Aynı zamanda Emre Aşık’ın değişik ilişkileri olduğunu normal ilişkilerden bahsetmediğini dile getirdi. Bunun gibi bir çok iddiada bulunan Yağmur Sanıç’a Emre Aşık ve sunucuların tepkisi ağır oldu.

“Şimdi Bizden Birisiyle de İlişkisi Var Dersin”

Yağmur Sanıç telefon bağlantısıyla katıldığı programda sinirlerine hâkim olamayıp sert sözler söyleyince programın sunucuları da sert bir şekilde Yağmur Sanıç’a tepki göstermeye başladılar. Sinirlerine hâkim olamayan bir sunucu da, “Şimdi de bizi mi tehdit ediyorsun. Şimdi bizden birisiyle de ilişkisi var dersin. Bakalım hangimize gelecek bu?” dedi. Bunun üzerine Yağmur Sanıç biraz daha konuştuktan sonra programdan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 16:36

YORUM EKLE

Popüler Haberler