Eser Yenenler Show 8 Şubat Konukları Kimler? 8 Şubat 2019 EYS Konukları

Kahkaha tufanına hazır mısınız? Eser Yenenler Show keyifli programlarına devam ediyor. Eser Yenenler Show'un bu haftaki konukları kimler? EYS' de bu hafta neler olacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızda...

Eser Yenenler Show 8 Şubat Konukları Kimler? 8 Şubat 2019 EYS Konukları

8 Şubat 2019 EYS Konukları

Eser Yenenler Show bu hafta kimleri konuk olarak alacak? 8 Şubat akşamı seyirci ile buluşan program EYS’nin yeni bölümünde kimleri konuk alacağı merak edilmekte. Bakalım bu hafta Eser Yenenler Show’da konuk olarak kim var.

Eser Yenenler Show’da bu haftanın konukları sosyal medyada araştırılmaya başlandı bile. TV8 kanalında yayınlanmakta olan Eser Yenenler Show geçen hafta reyting rekoru kırmıştı ve izleyenleri kahkaha krizine sokmuştu. Acun Ilıcalı’nın konuk olduğu program ülke genelinde çok yüksek bir sayıda izlenmişti. Eser Yenenler Show bakalım bu hafta da geçen haftaki başarıyı gösterebilecek mi? Yeni bölümünde konuk kimler olacak?

Herkes tarafından izlenen ve sevilen Eser Yenenler Show’un 8 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan programında kimlerin konuk olarak alınacağı belli oldu.

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi ile sinema perdelerini hareketlendiren Yılmaz Erdoğan Eser Yenenler Show’un uzun konuğu olarak misafir edilecek. Bilindiği üzere Eser Yenenler, Çok Güzel Hareketler Bunlar’da Yılmaz Erdoğan’ın öğrencisiydi. Hoca ve öğrencisinin buluşması, izleyiciler için keyif verici dakikalar ortaya çıkaracaktır.

Programın kısa konuğu ise Aşkım Kapışmak olacak. Büyük bilgi birikimi ile bizlere ilginç detaylar veren Aşkım Kapışmak’ da izleyicinin dikkatini çekecek bilgiler paylaşacaktır.

Yılmaz Erdoğan ve Aşkım Kapışmak’ın konuk olarak alınacağı çok keyifli bir program bizleri bekliyor. Eser Yenenler Show 8 Şubat 2019 Cuma akşamı 23.15’te TV8’de…

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 01:50

YORUM EKLE