Esra Bilgiç’ten mavi kurdele akımına fotoğraflı destek

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da yaşanan çocuk istismarı sonucu farkındalık yaratmak için mavi kurdele akımı başladı. Akıma ünlü isimlerde katıldı. Esra Bilgiç’ten mavi kurdele akımına fotoğraflı destek geldi.

Esra Bilgiç’ten mavi kurdele akımına fotoğraflı destek

Antalya’da yaşanan bir olay üzerine sosyal medyada ünlü isimler bir akım başlattı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu olay büyük bir yankı yaptı. Sınıf öğretmenleri tarafından cinsel istismara uğradıklarını söyleyen 25 öğrencinin anlattıklarından sonra sosyal medya çalkalandı.

Ünlü kişiler sosyal medyada çocuk tacizleriyle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla bir akımın öncüsü oldular. Çocuk İstismarı ile Mücadele Deneği Başkanı Saadet Özkan’ın çağrısını duyan ünlüler bu akımın yayılmasına öncülük etti. Ünlü insanlar sosyal medya hesaplarında mavi kurdele taktıkları görüntüleri paylaştı.

Bu mücadelede farkındalık amacıyla mavi kurdele bilekliği takılmaktadır. İnstagram hesabında mavi kurdele taktığı bileğinin fotoğrafını paylaşan Esra Bilgiç’te bu akıma katılan ünlü isimlerden biri oldu.

Esra Bilgiç instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın açıklama kısmına ‘’Çocuk İstismarı İle Mücadele ve Farkındalık İçin MaviKurdele’’ yazdı.

İşte o paylaşımı:

mavi kurdale esra bilgiç

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 23:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler