Ezhel neden gözaltına alındı? Şarkıcı Ezhel'in yakalanma görüntüsü sosyal medya gündeminde!

Ünlü rapçi Ezhel, yaptığı şarkılarda uyuşturucuya özendirme suçu ile 1 yıl hapis cezası almasının ardından dün İzmir'de konser verdikten sonra havalimanında gözaltına alındı. Ezhel'in neden göz altına alınması rap dünyasında çalkantılara neden oldu. Ezhel neden gözaltına alındı? Ünlü rapçi Ezhel'in tutuklanma anlarını içeren video sosyal medyanın gündemi oldu...

Ezhel neden gözaltına alındı? Şarkıcı Ezhel'in yakalanma görüntüsü sosyal medya gündeminde!

Ünlü rapçi Ezhel, yaptığı şarkılarda uyuşturucuya özendirme suçu ile 1 yıl hapis cezası almasının ardından dün İzmir'de konser verdikten sonra havalimanında gözaltına alındı. Ezhel'in neden göz altına alınması rap dünyasında çalkantılara neden oldu.

Şarkılarında bahsi epey geçen uyuşturucu maddeler nedeni ile uyuşturucuya özendirme suçu ile iki davada yargılanan ve sonucunda beraat eden rap dünyasında Ezhel lakabı ile anılan Sercan İpekçioğlu, geçtiğimiz günlerde yeniden hakim karşısına geçmişti. Uyuşturucu madde kullanmak suçu ile üçüncü defa hakim karşısına çıkan Ezhel, 1 yıl 8 ay hapis cezası almıştı. Ezhel'in aldığı ceza 5 yıl süre ile ertelendi. Fakat dün İzmir'de konser veren Ezhel, konser onraı eve dönmek üzere havalimanına girdiği esnada polisler tarafından yaka paça tutuklandı.

"BEN BİR ŞEY YAPMADIM"

Rap dünyasının sevilen ve en iyisi olarak gösterilen Ezhel, dün konser onrası havalimanında yeniden tutuklandığı iddia edildi. İddialarla birlikte ünlü rapçinin o anlarını kaydeden bir vatandaşın videoyu sosyal medyaya yüklemesinin ardından trend oldu. Videoda Ezhel'in polislere karşı koymaya çalıştığı görülürken, kayıt sonunda ünlü rapçinin polislere "Ben bir şey yapmadım" dediği görülüyor. Ezhel'in neden tutuklandığı ise bilinmiyor. Konu ile ilgili açıklama henüz yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 00:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler