Fatma Gülün Suçu Ne’nin tecavüz sahnesi Hindistan’a uyarlandı

Türkiye’de yayınlandığı süreçte çok büyük ilgi gören Fatma Gül’ün Suçu Ne dizisinin Hindistan uyarlamasında, tecavüz sahnesinde sadece gölge karakterler kullanıldı.

Fatma Gülün Suçu Ne’nin tecavüz sahnesi Hindistan’a uyarlandı

Ay Yapım tarafından televizyona uyarlanan ve bir dönemin en ünlü dizisi Fatma Gül’ün Suçu Ne dizisi Hindistan uyarlamasıyla ekranlarda. Beren Saat'in başrol oyunculuğundaki bu dizi ülkemizde büyük bir etki yaratmıştı. Dizide yer alan ve çok konuşulan tecavüz sahnesinde Hindistan uyarlamasında sadece gölge karakterlerin olduğu gözlemlendi.

Dizi konusunda, 4 kişi tarafından tecavüze uğrayan Fatma Gül, tecavüzcülerin biriyle evlenmek zorunda kaldı. Bu süreçte ise dizide Fatma Gül’ün ve onunla evlenmek orunda kalan Kerim’in hikayesi anlatıldı. Dizi bu sürede Türkiye televizyon ekranlarının ön yüzü olmayı başardı.

Oldukça büyük ilgi gören bu dizinin finalinde ise dizi hayranları oldukça duygusal anlar yaşamıştı.

3 Nisan’dan beri Hindistan televizyonlarında

24 Frames yapımcılığındaki uyarlama dizi, 3 Nisan tarihinden beri televizyon ekranlarında. Dizinin başrollerini Pankhuri Awasthy ve Rajveer Singh paylaşıyor. Star Plus ekranlarında gelen bu uyarlama dizi şuanda çok büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 17:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler