Ferhat Göçer, Sinan Akçıl arasındaki krizde yeni gelişme! Ferhat Göçer Sinan Akçıl'a yanıt verdi.

Ferhat Göçer, Sinan Akçıl arasındaki krizde yeni gelişme! Ferhat Göçer, Sinan Akçıl'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Ferhat Göçer, kendisine “densiz” diyen Sinan Akçıl’a sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Ferhat Göçer, Sinan Akçıl arasındaki krizde yeni gelişme! Ferhat Göçer Sinan Akçıl'a yanıt verdi.

Ferhat Göçer, sahne aldığı bir düğünde Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’den bahsetmesinin ardından, şarkıcı Ferhat Göçer’i en önden izleyen Burcu Kıratlı’nın düğünü terk ettiği iddia edilmişti.

Can Tanrıyar’ın oğlu Anılcan Tanrıyar’ın Revna Alp’in düğününde Sinan Akçıl ve Ferhat Göçer sahneye çıkmıştı. Ancak düğünde yaşananlar geceye gölge düşürmüştü. Ferhat Göçer’in Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri ile alakalı eski hadiseleri anlatması düğündeki eğlenceli anları lekelemişti.

Burcu Kıratlı’nın da yer aldığı düğünde Ferhat Göçer’in Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel hakkında konuşması, Burcu Kıratlı’yı fazlasıyla kıskandırdığı ve Kıratlı’nın düğünü terk ettiği iddia edilmişti.

Bu gelişmelerin ardından Sinan Akçıl sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapmıştı ve Ferhat Göçer’e “densiz” diyerek tepkisini göstermişti.

Sinan Akçıl’ın bu açıklamalarına Ferhat Göçer’den cevap gecikmedi. Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’ın kendisine “densiz” demesiyle ilgili bir açıklama yayınladı.

Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’a cevap olarak şu ifadeleri kullandı:

“Yaklaşık 13 yıl önceki şarkıya ait, duygusunu ve gücünü paylaşmak adına (üstelik hikayesini paylaşabilir miyim diye kendisinden sorup izin aldıktan sonra) sahnede anlattığım bir hatırayı bu noktaya taşımak ve ağabeyine “Densiz” lafını yazmış olman sana yakışmadı Sinan... Diğer şarkıyla ilgili de... İzel’e albümünde okuması için planlanan şarkı bana nasip oldu diye belirttim. İzel’le Sinan’ın bir ilişkisi olduğunu bile bilmiyordum. Burcu’yu bu vesile ile incitmişsem özür dilerim... Medya maymunluğu için harcadığın eforu eskiden olduğu gibi şarkı yazmak için harcasan yine eskisi gibi güzel hit şarkılar çıkaracağına inanıyorum. Bir ağabey tavsiyesi...”

FErhat Göçer'den Sinan Akçıl'a

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 01:25

YORUM EKLE