Fi dizisi Ayşenur Çetin "Elektriklenme oluyor mu" sorusuna cevap verdi

Fi dizisi oyuncu kadrosu ve cesur sahneleriyle çok konuşulan dizilerden biri olmayı başardı. Yayınlandığı ilk bölümüyle büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu.

Fi dizisi Ayşenur Çetin

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı Fi dizisi ilk bölümüyle izleyicileri tarafından çok beğenildi. Cesur sahnelerin oldukça fazla olduğu dizi de oyuncular izleyici karşısında oyunculuk sınavı verdi.

Sevişme Sahneleriyle Gündem Yapan Ayşenur Çetin Konuştu

2016 Best Model of Turkey 2.'si 19 yaşındaki Ayşenur Çetin oynadığı sevişme sahnesiyle oldukça konuşuldu. Fi dizisinde Ozan Güven ile olan ateşli sahnelerde çok zorlanmadığını belirten Ayşenur Çetin "Ozan tecrübesiyle benim tedirginliğimi atmamda çok yardımcı oldu" dedi.

Ozan Güven ile aralarında bir elektriklenme olup olmadığı merak edilen söylentilere Ayşenur Çetin cevap verdi. "Her sahnede elektrik olsa yaşanacak özel hayat kalmaz.Çekimlerde ve sonrasında böyle birşey omadı. Kendimi izlediğimde rolümün hakkını verdiiğimi gördüm" açıklamasında bulundu. Fi dizisindeki sahnelerle oyunculuğunu çok beğenildiğini söyleyen Ayşenur Çetin şimdiden 3 dizi teklifi aldığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2017, 19:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
Azer
Azer - 3 hafta Önce

Azer
sen