Gökhan Özoğuz'un Can Yaman'ın açıklamasına tepkisi

Son günlerde oldukça dikkat çeken ve sosyal medyada sıkça konuşulan Can Yaman'ın yaptığı son skandala Gökhan Özoğuz'dan tepki gecikmedi.

Gökhan Özoğuz'un Can Yaman'ın açıklamasına tepkisi

Can Yaman 'Erkenci Kuş' dizisiyle bir anda şöhrete kavuşarak adından sıkça söz ettirmişti. Son günlerde ziyaret ettiği ülkelerde karşılanmasıyla ve verdiği röportajla olay olan Can Yaman, dizideki partneri Demet Özdemir ile ilgili yaptığı açıklamayla günlerdir magazin gündeminden düşmüyordu ki gittiği bir ülkedeki kadın hayranına verdiği cevapla tepkileri üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde eski partneri Demet Özdemir ile ilgili “Demet biraz snop olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz.” açıklamasında bulunmuştu. Henüz bu açıklamasıyla tepki toplarken Can Yaman, yeni bir skandalda daha bulunarak kendisine gelen tepkilerin çığ gibi büyümesine sebep oldu.

can yaman demet özdemir ile ilgili görsel sonucu

İspanya'da katıldığı bir canlı yayın programında kadın seyircinin, “Bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” sorusuna karşılık oyuncu, “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” şeklinde olay yaratacak bir cevap verdi.

Gökhan Özoğuz'un Can Yaman'ın açıklamasına tepkisi ile ilgili görsel sonucu

Can Yaman'ın bu skandal cevabına sosyal medyada oldukça ağır eleştiriler ve tepkiler geldi. Ünlü isimlerinde tepki gösterdiği bu cevaba Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepkisini gösterdi.

Gökhan Özoğuz'un Can Yaman'ın açıklamasına tepkisi ile ilgili görsel sonucu

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 12:34

YORUM EKLE