Gökhan ve Hakan Özoğuz Saraçhane'de İmamoğlu’nu ziyaret etti

Gökhan ve Hakan Özoğuz Saraçhane' de İmamoğlu'nu ziyaret etti bazı konular hakkında sohbetler edildi.

Gökhan ve Hakan Özoğuz Saraçhane'de İmamoğlu’nu ziyaret etti

Athena grubu kurucuları Gökhan ve Hakan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı İmamoğlu'nu Saraçhane'deki Makam odasında ziyaret etti. Ziyaret'in ardından Gökhan ; Biz Ekrem Bey nezdinde ilk defa bir siyasiyi sevdik, gönülden. Gibi sözlerde bulundu. Hakan Özoğuz ise "Biz birleştirenin her zaman arkasındayız" dedi. İmamoğlu, Özoğuz kardeşleri, politika politika...İnsan sıkılıyor bazen. Günün yarısını farklı kesimlere, sanatçılara mı ayırsak" sözleriyle karşıladı.

Günün Diğer Kalan Kısmında Neler Görüşüldü

Ekrem İmamoğlu ve Özoğuz Kardeşler kısa bir görüntü verdikten sonra, basına kapalı sohbetine devam ettiler. Sohbetin ardından İmamoğlu ve kardeşler makam odasında bulunan Atatürk portresinde fotoğraf çekindiler. Sonrasında İmamoğlu sohbete , artık kol kola hep beraber işler yapacağız İstanbul'da açıklamasında bulundu. 

'Gözlerimiz parladı'

Gökhan Özoğuz, bir gazetecinin seçim sürecinde kendi şarkınızı duyunca neler hissettiniz sorusu üzerine şu şekilde konuştu , Biz o sırada Halk Tv izliyorduk. Ekrem bey'in konuşması bitti, şarkı girdi ben şok oldum Herşey güzel olacak çalıyor dedim, orada inanılmaz mutlu olduk. Hakan Özoğuz herşey güzel olacakmı sorusuna şu şekilde yanıt verdi, "Oldu daha da olacak". Birşey söyledikçe olur sözleriyle konuşmasını bitirdi. En son olarak İmamoğlu bu sözleriyle görüşmeyi bitirdi, "Eğer ülke çok daha güzel olursa, biz daha coşkulu besteler istiyoruz". dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler