Gönül Yazar İle Rüzgar Mağden barıştı! Kol kola gezerken görüntülendiler!

Geçtiğimiz haftalarda ayrılan Gönül Yazar-Rüzgar Mağdan çifti alışveriş merkezinde görüntülendi. Gönül yazar ve Rüzgar Mağdan ikilisi barıştıklarını açıklarken Kol kola görüntülendi. İşte röportaj ve açıklamalara dair tüm detaylar.

Gönül Yazar İle Rüzgar Mağden barıştı! Kol kola gezerken görüntülendiler!

Geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını duyuran Gönül Yazar ve yazar sevgilisi Rüzgar Mağdan sosyal medya üzerinden tartışma sonrasında bir araya geldi. Muhabirlere yakalanan çiftin ayrılmadık demeleri ise kafaları karıştırdı.

Rüzgar mağdan ve gönül yazar çifti

Gönül Yazar canlı yayında Rüzgar Mağdan’ın atmış olduğu cinsel içerikli mesajları ifşalayarak ayrıldıklarını açıklamıştı. Daha sonrasında  “Biz nasıl yüz yüze bakacağız, o bakıyor da ben? Çok zor, bütün güzel hislerim uçtu gitti. Ben utanıyorum. Kadınlar sanal ama cinsel yazılar doğru. Çünkü sahi sanmış bu beyefendi.” İfadelerini kullanarak ilişkiye son nokta koyduğunu net bir şekilde belirtmişti.

gönül yazar rüzgar mağdan

Gönül Yazar’ın bu açıklaması sonrasında Rüzgar Mağdan’da İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımla ilişkinin bittiğini doğrulamıştı.

Yaşanan tüm gelişmelere rağmen Gönül Yazar ve kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağdan İstanbul’da bir alışveriş merkezinde görüntülendi. İlk olarak bir kafede yemek yiyen ikili daha sonrasında gazetecilerle samimi bir röportaj yaptı. Yapılan röportajda sanki hiç ayrılmamışlar ve bu kadar sorun yaşanmamış gibi davranan ikili “Biz hiç küs kalmadık. Hiç de ayrılmadık. Bizi ayırmaya çalışan kötü kalpli insanlar yüzünden bu haberler çıkıyor. Bizim aşkımızı çekemiyorlar.” Açıklamasında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 21:04

YORUM EKLE

Popüler Haberler