Güllü 9 Ayda Tam 70 Kilo Verdi

Türk müziğinin başarılı isimlerinden Güllü, mide ameliyatı sonrasında 9 ayda tam 70 kilo verdi ve ünlü şarkıcı ‘Duymayan Kalmasın’ programında eski görüntüleri hakkında açıklama yaptı;

Güllü 9 Ayda Tam 70 Kilo Verdi
Fazla kiloları sebebiyle uzun yıllar boyunca başı dertte olan ve yürümekte bile zorlanan ünlü isim, resmen imkansızı başardı. Bu süreçte neden Güllü'nün televizyon ekranlarına çıkmadığı da net bir şekilde anlaşılmış oldu. Fazla kilolarından kurtularak yürüyebilmek ve sağlıklı bir yaşama kavuşabilmek için aylarca azimli bir şekilde kilo vermek için uğraşan sanatçı, bütün fazla kilosundan sıkıntı çekenlere önek oldu. 

Arabesk fantezi müziğinin başarılı isimlerinden olan Güllü, yaptığı şarkılarla Türkiye halkının gönlünü kazanmıştı. Özellikle de Roman havalarıyla 1990’lı yıllarda çok büyük bir şöhret yakalayan ünlü sanatçı, yaptığı albümlerle de gönülleri fethetmişti. Hit şarkılarıyla milyonlarca kişi tarafından eski şarkılarını dinletmeyi başaran Güllü, geçtiğimiz gün şok bir değişimle televizyon ekranları karşısına çıktı. Uzun süredir televizyon ekranlarında görüntülenmeyen ünlü sanatçı, 9 ay gibi bir sürede tamı tamına 70 kilo vererek bütün dikkatleri üzerine çekti.

Güllü 9 Ayda Tam 70 Kilo Verdi ile ilgili görsel sonucu

Star TV’de yayınlanmakta olan ‘’Duymayan Kalmasın’’ programına katılan ve bununla birlikte şok bir değişimle televizyon ekranlarına yeniden çıkan Güllü, eski hali hakkında açıklamalarda bulundu. Eski hali hakkında ‘’yürüyen bonfile’’ yorumunu yapan başarılı sanatçı, zayıflama sürecini değerlendirdi. Ameliyat geçirdikten sadece 3 gün gibi kısa bir süre sonra makana yemek istediğini ancak yiyemediğini ve büyük zorluklar yaşadığını aktaran sanatçı, yürümeyi çok özlediğini ve şuanda da çok büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.

Görenler Gözlerine İnanamadı

Müzik hayatına 11 yıl gibi uzun bir süre ara verdikten sonra yeniden bir albüm müjdesi veren başarılı isim, Nisan ayında bu albümü çıkaracağını belirtti. Yeni görünümüyle artık çok daha genç bir görünüme sahip olan sanatçının hayranları gözlerine halen inanamıyor. Bununla birlikte ‘’Herkes hazır olsun, bambaşka bir Güllü geliyor’’ diyerek oldukça iddialı cümleler sarf eden başarılı isim, müzik dünyasına yeniden renk vermeye geliyor gibi görünüyor. 
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 17:13

YORUM EKLE