Güzel Oyuncu Merve Sevi Bikinili Pozu ile İnstagramı Salladı

Güzel oyuncu Merve Sevi, yine en çok konuşulan isimlerden oldu. Merve Sevi’den İddialı Bikini Pozu! Sosyal medya hesabında bikinili fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu Merve Sevi fit vücudu ile dikkat çekti. İşte detaylar…

Güzel Oyuncu Merve Sevi Bikinili Pozu ile İnstagramı Salladı

Merve Sevi’den İddialı Bikini Pozu!

Son dönem içerisinde tiyatro dalında pek çok çalışma içerisinde yer alan güzel oyuncu Merve Sevi, kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan oyuncu, senenin yorgunluğunu ufak bir yaz tatili ile üstünden atma kararı almış gibi görünüyor.

2007 senesinde vefat eden genç şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu ile, Yalancı Yarim dizisinde rol arkadaşı olan Merve Sevi, bu proje sonrasında kariyerinde çıkışı yakalamıştır. Merve Sevi, 2007 senesinden sonra pek çok yapım içerisinde yer almış ve büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur.

Havaların ısınması ile birlikte, senenin yorgunluğunu üzerinden atmak için tatile çıkan Merve Sevi, güzel fiziği ile dikkat çekti. Sosyal medya hesabında bikinili bir pozunu paylaşan Sevi, fotoğrafın altına, “Zamanı geliyor sanki… Dengeden şaşmayınız” yorumunu bıraktı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 14:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler