Hadise ile Orhan Ölmez Aşk Mı Yaşıyorlar? Hadise'nin Instagram Paylaşımı Kafa Karıştırdı!

Hadise ve Orhan Ölmez arasında gündeme bomba gibi düşen olaylar yaşanıyor. Hadise ile Orhan Ölmez ilişki mi yaşıyor? Hadise ve Orhan Ölmez sevgili mi? sizler için araştırdık.

Hadise ile Orhan Ölmez Aşk Mı Yaşıyorlar? Hadise'nin Instagram Paylaşımı Kafa Karıştırdı!

Hadise ve Orhan Ölmez arasında son dönemlerde gündeme bomba gibi düşen dedikodular dolaşıyor. Hadise sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Orhan Ölmez'in şarkısını paylaşmıştı. Bu durum akıllara ilişki mi yaşıyorlar sorusunu getirdi.

Hadise ve Orhan Ölmez arasınnda ilişki yaşanıp yaşanmadığını herkes merak ediyor. İki ünlünün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca bu paylaşımlarla ilgili bu iki isimden açıklama da gelmedi. Bu yüzden herkes bu ikili ilişki mi yaşıyor sorusunu merak etmeye başladı.

Bir süredir sosyal medya üzerinden paylaşımlarıyla gündem olan Hadise, O Ses Türkiye programının sona ermesiyle boşluktaydı. Son paylaşımı ise gündemi sarstı. Güzel şarkıcı Orhan Ölmez'in yeni şarkısı olan Seni Çok Seviyorum şarkısını Instagram durumundan paylaştı. Bu paylaşımı yaparken kalp koyması da dikkatleri üzerine çekti.

ORHAN ÖLMEZ İLE AŞK YAŞIYOR!

Hadise'nin paylaşımını gören kullanıcılar Orhan Ölmez ile  aşk yaşıyor yorumlarında bulundu. Herkes bu konuyla ilgili paylaşıma yorumlarda bulundu.

HADİSE KİMDİR?

Güzel sanatçı Hadise Açıkgöz, Belçika'da 1985 senesinden doğdu. Çocukluğu ve gençliği boyunca şarkı söylemeyi çok sevdi ve çeşitli yerlerde sahne aldı. Genç Hadise 2003 yılında da Popstar yarşımasına katılarak finale kaldı. Bu yarışmada Belçika'ya damgasını vuran Hadise birçok yapımcının dikkatini çekti.

Bu durum başarılarla geçecek bir hayatın habericisiydi. Sweat adlı şarkısı dünyanın birçok ülkesinden listelerde birinci sırada yer aldı. Aynı zamanda Düm Tek Tek şarkısı da dünya çapında dinlenme rekorları kırdı. Bundan sonra birçok ülkeye tuneye çıkan güzel sanatçı Türkiye'de birçok albüm çıkardı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 23:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler