Hadise’nin sahte kostümü büyüledi!

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz gün Gelsenkirchen’de sahne aldı. Güzel şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinde sahne elbisesini paylaştı. Hadise’nin Sahne Elbisesi Ağızları Açık Bıraktı! İşte Hadise’nin o çok konuşan sahne elbisesi…

Hadise’nin sahte kostümü büyüledi!

Hadise’nin Sahne Elbisesi Ağızları Açık Bıraktı!

Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımı ile Türkiye gündemine oturdu. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabının hikaye kısmında paylaştığı sahne elbisesi gören herkesi şok etmeye yetti. Güzel şarkıcı daha önceden Madonna’ya benzetiliyordu. Bu kıyafeti ile Madonna’yı aratmayan Hadise’nin bu kostümü, sosyal medya platformları üzerinde en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Hadise bilindiği gibi aile içinde yaşamış olduğu problemler ile magazin dünyasının gündemine bomba gibi oturmuştu. Hadise ablası Hülya Açıkgöz ile yürütmekte oldukları iş ilişkisine son vermişti.

Geçen günlerde ise kardeşi Derya Açıkgöz ile Paris Moda haftasına katılan güzel sanatçı Hadise, çıkmış olduğu konserinde hem fiziği hem de kıyafeti ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Madonna’da bu tarz kıyafetleri ile bilinen ve tanınan bir star olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz iki sanatçının da resimlerini koyalım, karşılaştırmasını size bırakalım…

 

madonna kıyafet

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler