Haluk Levent tedavi gören genç kızı kırmadı kordonda şarkı söyledi!

İrem Atan, Ege turnesinde olan Haluk Levent’ten reddemeyeceği bir istekte bulundu. 19 yaşındaki genç kız Haluk Levent ile bir çay içmek istedi. Haluk Levent, Beyin Tümörü Rahatsızlığı Olan Genç Kızı Kıramadı! İşte yüzleri gülümseten o olay…

Haluk Levent tedavi gören genç kızı kırmadı kordonda şarkı söyledi!

Haluk Levent, Beyin Tümörü Rahatsızlığı Olan Genç Kızı Kıramadı!

İzmir’in Buca ilçesinde yaşamakta olan ve beyin tümörü rahatsızlığı bulunan İrem Atan, kemoterapi tedavisi görürken, Haluk Levent’ten çok ilginç bir istekte bulundu. 19 yaşındaki genç kız Ege tunesinde olduğunu bildiği Haluk Levent ile bir bardak çay içmek istedi.

Haluk Levent sosyal medya üzerinde topluma ve insanlara karşı olan duyarlılığı ile tanınan bir şarkıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendisi İrem’in bu teklifini geri çevirmedi ve onunla bir bardak çay içmeyi kabul etti. Bir yandan da İrem’e gitar çaldı.

İrem Atan İzmir’in Buca ilçesinde yaşıyor. Kendisi 2,5 ay önce baş ağrısı ve unutkanlık şikayetleri ile hastaneye gitti. Burada yapılan kontroller sonrasında beyin tümörü teşhisi kondu. Hemen sonrasında ise kemoterapi tedavisi görmeye başladı.

Sıkıntılı bir süreçten geçen İrem, Haluk Levent’e olan hayranlığı ile tanınıyor. Ona olan hayranlığı, sosyal medya üzerinden bir çay içmeye teklif etmesine kadar gitmiş. Haluk Levent ise yine duyarlı kişiliğini ön plana çıkararak, genç İrem’i kırmamış. Kendisini bir de buradan takdir ediyor, diğer ünlü bireylere önek olmasını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 02:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler