Harbiye'de ki konseriyle olay yaratan Hadise Jennifer Lopez'e benzetildi

Ünlü şarkıcı Hadise, Harbiye'de hayranlarıyla buluşarak onlara muhteşem bir konser ziyafeti verdi. Sahne kostümleriyle olay yaratan güzel şarkıcı Jennifer Lopez'i taklit ettiği uönünde de eleştiri yağmurunua tutuldu.

Harbiye'de ki konseriyle olay yaratan Hadise Jennifer Lopez'e benzetildi

Sahnede sergilediği cesur dansları, sahne kostümlerive performansıyla adından sıkça söz ettiren Hadise Harbiye'de sevenleriyle bulutu. Hayranlarına muhteşem bir sahne performansı hazırlayan güzel popçu konser sırasında 3 ayrı kostüm giydi. 

Hadise, Harbiye konseri

Hadise'nin konserine çok sayıda ünlü ismin yanı sıra İrem Sak ve Sevda Durukan seyircilerin arasında eğlenirken, Acun Ilıcalı Hadise'yi locadan izledi.

Oldukça cesur ve genelde mayo tercih eden Dünyaca ünlü Jennifer Lopez'in konserlerinden birinde giydiği kostüme benzer bir kostümle sahneye çıkan Hadise'ye sosyal medya kullanıcıları eleştiri yağmuruna tuttu.

Hadise, Harbiye konseri

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da bir konser veren Lopez'i taklit ettiği yönünde eleştirilen Hadise için müzik yapımcısı Erol Köse yaptığı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Atanamamış JLO yani; bu kez de kostüm esinleneyim derken Fosforlu Cevriye olmuş Arefe gecesi çarpılacak Hafazanallah..." diye yorumda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 00:28

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rifasim Adles
Rifasim Adles - 10 ay Önce

Hadise hanım dansınız, kıyafetiniz, şarkılarınız, yani sahne show'unuz herkesi ilgilendirir !!! Medya insanı oldugunuza göre hakkınızdaki yorumlara tahammül etmek zorundasınız !!!! Yoksa ortaya çıkmayacaksınız !! Hele hele Jennifer'i hiç taklt etmeyeceksiniz.


Popüler Haberler