İki Ünlünün Serdar Bilgili Kavgası, Deniz Seki Ve Ece Erken Sosyal Medyada Kapıştı

Ece Erken, Bircan Bali ile birlikte sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' adlı programda ele aldıkları Serdar Bilgili ile Deniz Seki hakkında aşk iddialarına Deniz Seki öfkelendi. İki ünlü sosyal medyada kavga etti.

İki Ünlünün Serdar Bilgili Kavgası, Deniz Seki Ve Ece Erken Sosyal Medyada Kapıştı

Söylemezsem Olmaz isimli programın ihbar hattına gelen bir iddaya göre, iş adamı Serdar Bilgili ve şarkıcı Deniz Seki bir mekanda baş başa görüntülendi. Beyaz TV'de yayınlanan ve Ece Erken ile Bircan Bali'nin birlikte sunduğu  programda Erken ve Bali'nin, Serdar bilgili ile hakkında yaptıkları aşk iddialarına Deniz Seki sinirlendi.

Kendisi hakkında yapılan asılsız habere sosyal medya üzerinden büyük tepki gösterdi. Program sunucularından Ece Erken ise Deniz Seki'ye sosyal medya üzerinden verdiği cevapla yeni bir kavga başlamış oldu.

Ünlü sanatçı Deniz Seki sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla iki moderatörü, "Sayın Serdar Bilgili ve sevgili Deniz Akel ile yeni bir proje için bir araya geldik. Deniz Akel ve çok önemli bir yönetmen, Serdar Bilgili ise hem çok önemli bir işadamı hem de fotoğraf sanatçısı. Hemen yakıştırmalar yapmak çok yanlış. Sevgili Ece Erken ve Bircan Bali altını dolduramadığınız yalan haberler yapmayın lütfen" ifadelerini kullanarak program sunucularını uyardı.

Ece Erken ise bu paylaşım üzerine, "İddia diye verildi zaten, gazeteci değilim. Keşke arasaydın diğer detone ve alkollü görüntülerinle ilgili aradığın gibi, aşk vesaire de denmedi, fotoğrafı yayınladı yapımcımız biz de ne için birlikteler dedik o kadar... Benim de başıma gelebilir, her yan yana oturan sevgili değildir, dikkatli izleseydin" sözleriyle karşılık vererek Seki ile olan tartışmanın fitilini ateşledi.

Deniz Seki kendisine verilen bu cevaba karşılık yaptığı yorumla,  "Ececim artık canımın acımasından, kendimi savunmaktan çok yoruldum. Keşke bu seferde sen beni arasaydın böyle bir şey var mı diye. Tekrar daha önce yaptığınız haberleri de yazmasaydın keşke" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 14:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler