İsmail Hacıoğlu ile Ebru Şahin Şuursuz Aşk Filminde Başrol Oynayacak!

Ayla filminin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu ile Hercai dizisinin Reyyan'ı Ebru Şahin, Şuursuz Aşk filminde başrol oynayacak. Filmin çekimleri 24 Haziran günü başlayacak ve iki ünlü oyuncu Şuursuz Aşk filminde başrolü paylaşacak.

İsmail Hacıoğlu ile Ebru Şahin Şuursuz Aşk Filminde Başrol Oynayacak!

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu ile 2018-2019 dizi sezonunun reyting rekortmeni Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin, Şuursuz Aşk filminde buluşuyor. İki ünlü oyuncunun başrolde buluşacağı film Şeddadi Yapım imzasıyla vizyona girecek. İsmail Hacıoğlu, filmde Yusuf isimli engelli bir simitçiye hayat verecek. Ebru Şahin ise akıl hastanesinde tedavi altında bulunan Menekşe karakterine hayat verecek.

Filmde 1980 ihtilali günleri anlatılacak, Menekşe ile Yusuf’un yolları akıl hastanesinde kesişecek. Büyüleyici bir aşk hikayesini anlatacak filmin yönetmeni Umut Ertek olacak.

Oyuncu Kadrosunda Hangi İsimler Var?

24 Haziran günü çekimleri başlayacak filmde; Nazan Kesal,  Burcu Kara, Ayşen Batıgün, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu, Halit Karaata, Ali Buhara Mete, Şekip Taşpınar, Erdal Ayna, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aslı Hür, Egemen Duman ve Demet Oran gibi ünlü isimler rol alacak. Yapımcılığı üstlenen isim Orhan Şeddatlı olarak karşımıza çıkarken, cast direktörü ise ünlü menajer Abdullah Bulut olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 23:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler