İstanbullu Gelin Final Mi Yapacak? Neden Final Yapıyor? Son Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

İstanbullu Gelin final mi Yapacak? Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin ekranlara veda ediyor. Son bölüm ne zaman yayınlanacak? Toplam 3 sezondan bu yana ekranlarda olan İstanbullu Gelin’in 31 Mayıs akşamı final bölümü yayınlanacak. Neden final yapıyor? Dizinin neden final yaptığına dair bir açıklama yapılmadı.

İstanbullu Gelin Final Mi Yapacak? Neden Final Yapıyor? Son Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranların sevilen dizisi olan İstanbullu Gelin dizisinin 31 Mayıs Cuma akşamı final yapacağı duyuruldu. Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin’in paylaştığını dizinin final kararı alması seyircileri üzdü.

İstanbullu genç bir kadının Bursa’dan zengin bir iş adamıyla dünya evine girmesiyle başlayan ve Baron ailesinin hikayesini ele alan dizinin, hem ele adlığı konu hem de oyuncuları seyircileri ekrana kilitliyordu. O3 Productions’ın yapımcılığını üstlendiği İstanbullu Gelin dizisinin 31 Mayıs akşamı final yapacak olması, hayranlarını bir hayli hayal kırıklığına uğrattı.

Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı dizinin senaryosu Deniz Akçay’ ait. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin final tarihine kadar toplam 14 bölümü kaldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 23:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler