İşte Benim Stilim Bahar Candan ve Merve Sevin Aynı Elbise de Pişti Oldu

Moda yarışması olan ve günün trendleriyle karşımıza çıkan yarışma İşte Benim Stilim de kızlar pişti oldu. Çıldıran yarışmacılar Bahar Candan ve Merve Sevin aynı kıyafetle yarışmaya katıldı.

İşte Benim Stilim Bahar Candan ve Merve Sevin Aynı Elbise de Pişti Oldu
2014 yılından beri ekranlara gelen stil yarışması İşte Benim Stilimde yarışmacılar çıldırdı. Aynı kıyafeti giyen yarışmacılar arasında gerilimli konuşmalar döndü ve ekranlara yansıdı. Daha önce Bu Tarz Benim adıyla ekranlara gelen yarışma ismini değiştirmiş ve İşte Benim Stilim olarak programa devam etmektedir.

PİŞTİ OLDULAR

3 yıldır devam eden ve büyük bir seyirci kitlesine sahip olan stil yarışması İşte Benim Stil de iki yarışmacı çıldırdı. Aynı kıyafetleri giyerek programa katılan Bahar Candan ve Merve Sevin gerilim dolu dakikalar yaşattı. Pişti olan iki yarışmacı arasında yaşananlar ekranlara yansıdı.

Merve Sevin sert açıklamalarda bulunurken ikisininde aynı şeyi giymesi güne damgasını vurdu. Tv 8 ekranlarında yayınlanan programda ilk defa böyle bir şey yaşayan yarışmacılar arasında gerginlik oluştu. Tarzları farklı olan iki yarışmacı aynı kıyafeti giyerek pişti oldu.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 19:00

YORUM EKLE