İvana Sert Bodrum'da Bikinili Pozları ile Yürekleri Hoplattı

Ünlü modacı İvana Sert, yaza erken girenlerden oldu. İvana Sert Bikini Sezonunu Açtı! Bodrum’da görüntülenen güzel modacı, bikiniyle çok konuşulacak pozlar verdi. İşte o görüntüler…

İvana Sert Bodrum'da Bikinili Pozları ile Yürekleri Hoplattı

İvana Sert Bikini Sezonunu Açtı!

Bodrum’da sevgilisi Tarhan Telli ile tatile çıkan İvana Sert, yaza erken başladı. Ünlü Moon Beach’ta tatil yaparken, bikiniyle verdiği pozlar sayesinde çok konuşulan İvana Sert, güzel fiziğiyle dikkatleri üzerinde topladı.

Uzun bir süredir birlikte olduğu motosiklet tasarımcı sevgilisi Tarhan Telli ile Bodrum semalarında tatillerini sürdüren ikili, geçen gün Moon Beach’teydiler.

İvana Sert yalnız başına denizin tadını çıkarırken, bayram tatili için Dubai’den sevgilisinin yanına gelen motosiklet tasarımcısı Tarhan Telli ise şezlongunda uzanarak güneşlenmeyi tercih etti.

Tarhan Telli’nin yanı başındaki nargile ise dikkatlerden kaçmadı. Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere bakıldığında, İvana Sert’in devamlı olarak spor yapması sayesinde, fiziğinin bu kadar şekilli olduğu ifade edildi. İşte İvana Sert'in o çok konuşulan plaj görüntüleri...

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 14:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler