İyi hal indirimi uygulanan Pucca:''Kötüyüm,Perişanım''

‘Pucca’ismiyle tanınan kitap yazarı ve Pınar Karagöz ve ‘Burry’takma adıyla tanınan şarkıcı Burak Aydoğduoğlu’nun, “uyuşturucuya özendirme”suçundan haklarında açılan davada karar verildi.

İyi hal indirimi uygulanan Pucca:''Kötüyüm,Perişanım''

Mahkeme davayı karar bağladı ve sanık Pınar Karagöz’ü, “uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendirme” suçundan önce 7 yıl hapis ve 4 bin gün adli para cezasına çarptırdı.Sosyal medya hesabından hakkında verilen bu kararı gözyaşları içinde paylaşan Karagöz'e sevenlerinden ve ünlü isimlerden destek gecikmedi.

Mahkeme daha sonra Karagöz'ün 7 yıl 10 ay hapis ve 4 bin lira para cezasını,iyi hal indirimi ile 5 yıl 10 ay hapis cezası ve 66 bin 666 lira para cezasına çevirdi.

"KÖTÜYÜM, PERİŞANIM"

Sosyal medya hesabından perişan olduğunu yazan Pınar Karagöz, üst mahkemeye başvuruda bulunduğunu ifade etti ve şu sözleri paylaştı:

"Daha dün gece 'her şey yoluna giriyor' yazmıştım bugün hayatım altüst oldu. Ne desem bilmiyorum, gerçekten bilmiyorum.. Hapis cezası verildi sizi özendirdiğim için. Tek başıma var olma mücadeleme özenmeyip, saçma bir tweet'e özenmişsiniz, adalet öyle diyor maalesef. Ben çok kötüyüm, gerçekten perişan haldeyim, bunu bile nasıl yazdım inanın bilmiyorum.. Ama bana verdiğiniz desteği görünce, arkamda bu kadar insan olduğunu hissedince kalkmam lazım. Her şey için teşekkür ederim, üst mahkemeye başvurduk, umarım bu saçma durumdan kurtuluruz."

 

pucca

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler