Karantina günlerinde sevgilisizlik başına vuran Ebru Polat: ''her güne bir sevgili koyacağım''

Koronavirüs salgını nedeniyle günlerdir evden çıkamayan ünlülerden biri de Şarkıcı Ebru Polat. Polat karantinadan sıkılmış olacak ki eski günleri yadedip, sevgilisizliğinden şikayet etti.

Karantina günlerinde sevgilisizlik başına vuran Ebru Polat: ''her güne bir sevgili koyacağım''

İnstagram'da hayranlarının sorduğu soruları cevaplayan  Ebru Polat, videoyu kendi youtube kanalına yükledi.  Yaptığı her paylaşımla magazin gündemine oturan Ebru polat, bu paylaşımıyla da olay olacak gibi.  İnstagram'da 1,3 milyon takipçisi olan şarkıcı, haftanın dört gününe birer tane sevgili koyup, geri kalan  üç  gün de konser ve sahne çalışması yapacağını söyledi.  

Karantina günlerinde sevgilisizlik başına vuran Ebru Polat: ''her güne bir sevgili koyacağı

Ebru Polat'ın tek tek cevapladığı sorular arasında ''Neden sevgilin yok?''  şeklinde gelen soruya ise; "Meğerse özel hayatta çok önemli bir şeymiş. Bir çıkayım şu karantinadan güne her güne bir sevgili koyacağım. Cuma, cumartesi, pazar konserlerde olacağım, geri kalan her güne bir sevgili koyacağım. Yıllardır sevgilimin olmamasını, sadece işle uğraşmamın acısını çıkarmış olacağım bence" diye cevap veren  Polat, yine gündeme  oturacak gibi.  
İşte Ebru Polat'a sorulan tüm sorular ve cevapları: 
 


YORUM EKLE

Popüler Haberler